قوانین

قوانین استفاده از محتوای آموزشی سایت

 

عدم بازنشر و سواستفاده از محتوا

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت مدرسین این مجموعه است. از اینرو،شما با استفاده از آموزش ها،می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر، کپی برداری،انتقال ویا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون تردید،حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به سایت شرمن می باشد. در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری، از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 

حفظ اطلاعات خصوصی پنل کاربری توسط مدرس

مدرس موظف است اطلاعاتی از قبیل نام کاربری و گذرواژه خود را به صورت کاملا محرمانه نگه دارد تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری شود. در غیر اینصورت عواقب احتمالی فاش شدن این اطلاعات،به طور کامل با مدرس خواهد بود.

 

درآمد و هزینه

از کل فروش مجموعه های مدرس،میزان بین ۱۰ تا ۲۰ درصد متعلق به شرمن می باشد و این میزان ممکن است بسته به زمان های مختلف،کاهش یا افزایش پیدا کند. سایت شرمن اجازه تغییر درصد را تحت هر شرایطی با توجه به شرایط روز ، خواهد داشت.

 

پاسخگویی به سوالات و نظرات کاربران قبل از خرید

مدرس موظف است که به سوالات قبل از خرید کاربران، در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخگویی نماید. این زمان نباید بیش از ۲۴ ساعت باشد. این امر موجب ارتباط تنگاتنگ بین کاربران و سایت خواهد شد که نهایتا منجیر به درآمد بیشتر مدرس خواهد شد.

توسط
تومان